Sleva 33% na všechny programy

Chci působit více reprezentativně!

Cíl: Zhubnout 9 kg

Vybraný program: Dieta „S“ na 6 týdnů

Motivace zhubnout

Chci se cítit a vypadat lépe. V práci přicházím do kontaktu s klienty a i kvůli tomu chci působit více reprezentativně.

Moje zkušenost s hubnutím/dietami

Mám už osobní zkušenost s Prodietix, zhubla jsem a chci se dostat na vysněnou váhu.

Sport a záliby

Snažím se cvičit doma, baví mě hlavně tanec. S dětmi chodíme na procházky s dětmi nebo si vyjedeme na kole.

Životní styl

Jím pravidelně 4x denně, v práci obědvám polední hotovky, které si snažím vybírat zdravější.

 

Dojmy prvního týdne 

Po prvních dnech se cítím skvěle, jen druhý den jsem měla malou krizi, ale už je to lepší. Už teď pozoruji, že je na mě oblečení volnější. I když jím mnohem méně než dřív, tak mě překvapilo, že vůbec nemám hlad. Už dřív jsem jedla pravidelně, takže přechod na dietu pro mě nebyl nijak složitý, i když jsem si myslela, že bude těžké dodržovat nastavený jídelníček a pravidelné časy, hlavně po svátcích, ale dobře to zvládám. Jediné, co mi dělá problém, je pitný režim, ale snažím se pít co nejvíc. Jídla mi chutnají, miluji vanilkovou tyčinku, nejméně mi chutná drůbeží polévka. Z Prodietix receptů jsem vyzkoušela brokolicové muffiny a wrap se žampióny a ředkvičkami a určitě si připravím i nějaké další. 

Dojmy druhého týdne

Druhý týden hodnotím na výbornou. Tělo si už zvyklo na menší přísun jídla, ale paradoxně mám větší přísun energie a doufám, že čím méně budu mít kil, tím jí získám ještě víc. Největší radost z toho mají moje děti, protože se cítím lépe a na hraní s nimi mám více sil. To je ta nejkrásnější motivace, kterou mohu mít. Samozřejmě i změny na těle jsou skvělé, kila ubývají na váze a hlavně na centimetrech, tam je to nejvíc znát. Krizi jsem měla v prvním týdnu, ale překonala jsem ji. Dieta není těžká, a když má člověk pevnou vůli, všechno jde jako po másle. Když si stanovíme jasný cíl a víme, že to opravdu chceme, tak to dokážeme. Vše je v hlavě – je to klišé, ale pravdivé. Teď už se na přípravu každého jídla těším, vyzkoušela jsem vícero receptů z webu, výborné jsou žampiony s opečenou cuketou a fuetem, brokolicové muffiny, špenátové lívance a květákové tyčinky. Jídlo je vážně pestré a občas se nemohu rozhodnout, co si dám, protože mi vše chutná. Ale nejvíc se vždy těším na vanilkovou tyčinku. Ještě trochu bojuji s rozestupy mezi jídly, ale už jsem se naučila pít hodně vody. 

Dojmy třetího týdne

Ve třetím týdnu diety jsem onemocněla a na nějaký čas ji musela přerušit. Bohužel kvůli tomu spolu s užíváním léků cítím negativní dopady. Nebýt nemoci, mám určitě víc energie. Potěšilo mě, že se moje úspěchy s dietou roznesly mezi kamarádky a několik si jich dietní programy už objednalo. Chutě zaháním povolenou zeleninou a skvělými tyčinkami. Z normálních jídel mi nejvíc chybí celozrnné pečivo, nejméně smažená jídla. Ze zeleniny mám nejradši cuketu, protože se hodí téměř ke všemu. Chutná mi opečená na oleji s houbami nebo jako nudle podle Prodietix receptu. Z diety si odnesu pravidelné stravování a pitný režim. Největší očekávání jsem měla ohledně hubnutí, to se mi zatím daří. Také doufám, že se mi váhu po dosáhnutí cíle podaří udržet. Po skončení diety se překvapivě netěším na normální jídlo, ale na nákupy nového padnoucího oblečení.

Dojmy čtvrtého týdne

Poslední čtyři týdny uběhly velmi rychle. Raduji se, že jsem zhubla a naučila se novým návykům ve správném stravování. Cítím se mnohem lehčí, žaludek není nafouknutý, celkově je to velmi příjemný pocit. Na mém těle jsou shozená kila a hlavně centimetry v oblasti břicha vidět. Strava i dodržování diety pro mě byly v pohodě. Největší problém mi způsobila nemoc, která hubnutí narušila, ale i přes to jsem velmi spokojená. Dietu bych kdykoli vyzkoušela znovu, možná se k ní vrátím v létě. Nadále budu dodržovat pitný režim, odstupy mezi jídly, dostatečné množství zeleniny a všechny instrukce od výživového poradce. Co mi bude chybět? Jednoduchá příprava některých jídel bez práce – jednoduše nasypu do shakeru a je hotovo, pak ještě vanilkové tyčinky, ale ty si vždy můžu doobjednat. Z běžných jídel se nejvíc těším na sýry a jogurty. 

 

Přijmi výzvu!

Začni hubnout s Prodietix, sdílej průběh hubnutí a získej možnost vyhrát skvělé ceny.

Každý týden losujeme výherce, zároveň můžete vyhrát ve Velkém finále.

CHCI ZAČÍT