Sleva 33% na všechny programy

Jsem maminka a chci jít svým dětem příkladem!

Cíl: Zhubnout 15 kg

Vybraný program: Dieta „S“ na 9 týdnů

Motivace zhubnout

Hlavní motivací zhubnout je mé zdraví. Jsem maminka a chci jít svým dětem příkladem.

Moje zkušenost s hubnutím/dietami

Prodietix mi doporučila mamka, dřív jsem zkoušela různé hubnoucí čaje, nápoje a tablety bez dlouhodobého úspěchu.

Sport a záliby

Sportuji, ráda chodím cvičit do fitka, ale současné doba a můj životní rytmus mi to tolik nedopřejí. Mám doma dvě malé děti, které mě plně zaměstnávají.

Životní styl

Celý můj čas se točí kolem mých dětí a s tím souvisí i stravování. Jím v podstatě vše.

 

Dojmy prvního týdne 

Po prvních dnech výzvy se cítím vcelku dobře a pozoruji i první změny, už nejsem tak nafouklá jako dřív. Změna jídelníčku a dodržování plánu mi denní rytmus nijak nezměnily, mám celkem pevnou vůli, proto mi dodržování pravidelnosti jídel a pitného režimu nedělá problém. Navíc se mi ještě podařilo najít čas na procházky rychlou chůzí. Překvapilo mě, že jsem v prvních dnech stále myslela na jídlo, takže se teď snažím být ještě víc zaneprázdněná, abych neměla čas nad tím stále přemýšlet. Zatím jsem s dietou spokojená, a když jsem v pohodě já, je spokojený i manžel, který mě velmi podporuje. To nejjednodušší na dietě je příprava keto jídel, překvapilo mě, jak dobře chutnají. Naopak nejtěžší je pro mě vařit pro rodinu a při tom neochutnávat. 

Dojmy druhého týdne

Druhý týden hodnotím skvěle, kila jdou dolům a mám z tak rychlého výsledku opravdovou radost. Snažím se dodržovat vše, jak to jen jde, největší problém mi dělají rozestupy mezi jídly, protože mám malé děti a ty můj denní režim doslova řídí. Jídla jsou naštěstí připravená rychle, bohužel žádné další recepty nestíhám, takže se mi nedaří dodržovat ani 2 lžíce oleje denně. Naučila jsem se ale pít hodně čisté vody - pitný režim celkově zvládám. Protože nemám při dětech moc volného času, tak jsem neměla čas ani na žádnou krizi, za což jsem ráda. Jen občas, když mě honí mlsná, tak sáhnu po keto pudingu, ten mi velmi chutná.

Dojmy třetího týdne

Jsem velmi spokojená, zlepšil se mi stav cukrovky a už mě tolik nebolí hlava. Mám hodně energie, takže můžu běhat a řádit s dětmi a stále mi zbývá síla i na vaření a další péči o domácnost. Přála jsem si zlepšit svůj zdravotní stav a zhubnout a obě tato očekávání se zatím naplňují. Svou pozitivní změnou jsem inspirovala také maminku, která začala držet dietu se mnou. Na chutě mi pomáhá voda s citronem, ale popravdě mi žádné normální jídlo nechybí. Z receptů jsem si velmi oblíbila žampiony s omeletou. Do normálního života po dietě si odnesu moudro, které jsem se naučila – že málo je někdy více. Nový zdravotní styl mi dělá velmi dobře a těším se, že ho i po skončení výzvy budu dodržovat. 

Dojmy čtvrtého týdne

Výzvu hodnotím velmi dobře, jsem ráda, že jsem měla možnost se zúčastnit a jednoznačně bych do toho šla znovu. Cítím se teď mnohem lépe a velmi mě těší, že se zlepšil také můj zdravotní stav. Nejtěžší pro mě bylo vařit a péct pro rodinu a mít „zakázané ovoce“ přímo pod rukama. Už jsem si ale vytrénovala pevnou vůli a nadále v podobném dietním režimu a stravě budu pokračovat. Pravidelnost v jídlech, malé porce, spousta zeleniny a vody mi dělá dobře. Už se ale těším na ovoce, to mi při dietě chybělo. 


 

Přijmi výzvu!

Začni hubnout s Prodietix, sdílej průběh hubnutí a získej možnost vyhrát skvělé ceny.

Každý týden losujeme výherce, zároveň můžete vyhrát ve Velkém finále.

CHCI ZAČÍT