Sleva 33% na všechny programy

Nechci se už vyhýbat pohledu do zrcadla!

Cíl: Zhubnout 40 kg

Vybraný program: Dieta „L“ na 12 týdnů

Motivace zhubnout

Motivuje mě má krásná a hubená partnerka, chci vedle ní vypadat skvěle, dobře se cítit a nevyhýbat se pohledu do zrcadla. Ve skříni schovávám oblečení, které je mi teď malé, těším se na den, kdy si ho zase obléknu.

Moje zkušenost s hubnutím/dietami

Prodietix jsem našel přes internet a kdysi ho už vyzkoušel, bylo to účinné, zhubl jsem, ale ihned potom jsem ztratil motivaci dál pokračovat. Kila jsem nabral zpět. Když jsem naposledy stoupl na váhu a ta ukázala error, sáhl jsem si do svědomí a řekl si, že to musím změnit.

Sport a záliby

Sportu se aktivně nevěnuji, volný čas trávím s rodinou nebo poslechem hudby.

Životní styl

Chci na sobě zamakat, protože se v současnosti se stravuji špatně a nepravidelně. Vím, že je potřeba to změnit.

Dojmy prvního týdne

První dojem po otevření krabice byl „wow, toho je hodně!“. U diety jsem totiž čekal mnohem méně jídla. Po prvních dnech mám pocit, že jsou mi volnější kalhoty. Zatím se cítím v pohodě, občas mám pocit hladu, ale není to nic strašného. Příjemně mě překvapila zajímavá chuť jídel, nejvíc mi chutná ovesná kaše s příchutí jablka, naopak dýňová polévka mě moc neoslovila. Dodržovat jídelníček a nový režim pro mě nebylo vůbec těžké, zatím se mi to daří, protože příprava jídel je vážně jednoduchá. Na výzvě je nejtěžší to striktně dodržovat, ale vím, že to dělám pro sebe. Denní rytmus se mi změnil k lepšímu, pravidelně spím a víc odpočívám. 
 

Dojmy druhého týdne

Druhý týden diety byl úplně v pohodě. Krizi jsem měl totiž hned první den diety, ale zvládl jsem ji. Je k tomu potřeba mít pevnou vůli, pak jde všechno tak, jak má. Velkou oporou je mi také partnerka. Nějaké změny na těle už pozoruji, zapnu si o dírku na pásku víc. Na finální proměnu se vážně těším, tato vidina mě motivuje vydržet. Nemám ani žádné velké chutě. Občas mě honí mlsná, ale to sáhnu po nějaké sladké tyčince, ty jsou všechny výborné a chuť na sladké zaženou. Ještě jsem nezkoušel žádné recepty, proto mi ani nejde dodržovat doporučené 2 lžíce oleje denně. Pitný režim a pravidelná jídla jsou bez problému. Nejvíc se soustředím na dodržení spánkového režimu a odpočinku, to jsem dříve zanedbával a k celkovému zlepšení mého stavu to velmi prospívá.

Dojmy třetího týdne

Třetí týden byl super. Už jsem si plně navykl na nový životní styl, pravidelné jídlo mi svědčí a dieta mi pomohla i po zdravotní stránce – upravil se mi tlak. Mám čím dál tím víc energie a ani chutě nejsou tak velké, jako na začátku. Z normálních jídel mi sice chybí sladkosti, ale když dostanu chuť, tak si dám proteinovou tyčinku. Naučil jsem se také jíst pravidelně hodně zeleniny, nejradši mám květák a květákovou polévku. Rád bych si do života po dietě odnesl návyk pravidelného stravování, protože vidím, že to dává smysl. Snažím se proces hubnutí podpořit pohybem a víc chodit pěšky. Nemůžu se dočkat, až dosáhnu svého stanoveného cíle. Měl jsem od diety velká očekávání a opravdu nezklamala, zatím se mi postupné kroky daří naplňovat. 

Dojmy čtvrtého týdne

Mám před sebou ještě dva měsíce hubnutí, ten první byl naprosto super. Vztah k mému tělu se lepší den za dnem, jak kila ubývají. Na dietě je nejtěžší odolat jídlu, které je zakázané, hlavně sladkostem. Odolám ale rád, protože chci dosáhnout své cílové váhy. Zatím jsem na dobré cestě a cítím se oproti době před dietou mnohem lépe. Až můj dietní program skončí, budu dál dodržovat pravidelnost jídel přes den, stravovat se budu zdravěji a jíst častější malé porce. Určitě využiji také výživové poradenství Prodietix, které mě bude motivovat, abych nesešel z cesty a udržel si zdravý životní styl i do budoucna. 

Přijmi výzvu!

Začni hubnout s Prodietix, sdílej průběh hubnutí a získej možnost vyhrát skvělé ceny.

Každý týden losujeme výherce, zároveň můžete vyhrát ve Velkém finále.

CHCI ZAČÍT