Sleva 33% na všechny programy

Chci se naučit správným návykům!

Cíl: Zhubnout 10 kg

Vybraný program: Dieta „M“ na 6 týdnů

Motivace zhubnout

Motivuje mě vrátit se zpět k sexy postavě, abych se za sebe nestyděla. Kila jsem nabrala po porodu, všechen čas věnuji péči o rodinu a sebe zanedbávám. Chci se naučit správným návykům, jíst pravidelně 5x denně, zařadit do jídelníčku více zeleniny a hodně pít. Mojí velkou motivací a oporou je můj manžel, který šel do výzvy se mnou.

Moje zkušenost s hubnutím/dietami

Prodietix jsem našla při hledání vhodné diety na webu, už jsem dříve keto dietu zkoušela a byla jsem nadšená, protože jsou výsledky brzy viditelné, což je velmi motivující. Když vidím, že se díky dietě tělo opravdu mění, motivuje mě to ještě víc.

Sport a záliby

Třikrát týdně dělám fitness, cvičení mě baví a chci ho podpořit správnou stravou, aby vše fungovalo a přinášelo výsledky. Mezi mé další záliby patří sociální sítě, rodina a cestování.

Životní styl

Vařím pro sebe a pro manžela, snažím se jíst 3 – 4 krát denně, ale bohužel nepravidelně.

 

Dojmy prvního týdne 

Když jsem otevřela balíček, měla jsem touhu všechna jídla hned ochutnat, protože vypadala vážně dobře. První dva dny od zahájení diety mě trochu bolela hlava a byla jsem víc slabá a unavená, vidím ale, že kila i centimetry jdou rychle dolů, takže cítím velkou motivaci. Pak se to nějak přehouplo a začala jsem cítit více energie, občas si zacvičím i jógu. Denní rytmus se mi docela změnil, začala jsem konečně jíst pravidelně 5x denně a také dodržuji pitný režim. Dodržování jídelníčku je v pohodě, od začátku držím vše podle pravidel, člověk jen musí umět potlačit občasné chutě. Keto jídla mi chutnají, polévky jsou opravdu výborné, brokolicová je má nejoblíbenější. Nejméně mi chutnají kuřecí nugetky. 

Dojmy druhého týdne

Druhý týden je rozhodně lepší než první, už nemám hlad a dieta se lépe zvládá. Motivuje mě to, že jdou kila na váze dolů. Ze začátku byl pro mě problém hodně pít, nejíst maso a občasný hlad, ale vždy pomohlo zobat zeleninu, chutě na sladké mi zažene čokoládová tyčinka s oplatkou. Teď už jsem si na režim zvykla a vše se mi daří dodržovat. Navzájem se podporujeme s manželem, který šel do výzvy se mnou, možná i proto jsem žádnou krizi nezaznamenala, protože jít do hubnutí s parťákem je skvělé.

Dojmy třetího týdne

Předchozí dva týdny byly, co se kil týče, veselejší. Třetí týden se mi váha zastavila, tak snad se to znovu rozjede. Celkově se ale cítím lépe, od druhého týdne mám dostatek energie. Chutě mě občas trápí, ale prostě to musím vydržet. Chybí mi snad všechna jídla, nejvíc asi pečivo. Naučila jsem se pětkrát denně jíst a hodně pít, to si ráda odnesu i do běžného života. A možná přidám k jídlu i nějakou tu zeleninu navíc. Naučila jsem se dokonce jíst i nové druhy, které normálně nejím. Ze zeleniny mám nejradši okurku - do salátu nebo jen tak na zobání.

Dojmy čtvrtého týdne

Uplynulé čtyři týdny byly velmi přínosné. Ochutnala jsem spoustu nových jídel, naučila se jíst více druhů zeleniny a hlavně jsem zhubla pár kilo! Vnímání sebe samé se také pomalu mění, ale je přede mnou ještě dlouhá cesta. Ze začátku mi dělalo potíže ovládnout své chutě, ale i díky podpoře manžela, se kterým jsme šli do výzvy společně, se je dařilo překonávat. Po skončení výzvy budu dodržovat pitný režim, pravidelnost v jídle a hlavně malé porce. Do jídelníčku také zařadím více bílkovin. Z Prodietix jídel mi budou nejvíc chybět čokoládové tyčinky a těstoviny, určitě si je ještě doobjednám. Naopak proteinové párečky mi chybět nebudou. Z normálních jídel se nejvíc těším na svíčkovou nebo výpečky. 

Přijmi výzvu!

Začni hubnout s Prodietix, sdílej průběh hubnutí a získej možnost vyhrát skvělé ceny.

Každý týden losujeme výherce, zároveň můžete vyhrát ve Velkém finále.

CHCI ZAČÍT