Sleva 33% na všechny programy

Těším se, až budu v létě nosit šaty bez studu!

Cíl: Zhubnout 10 kg

Vybraný program: Dieta „M“ na 6 týdnů

Motivace zhubnout

Chci zhubnout, abych se cítila lépe a zvedla si tím i sebevědomí. Těším se, až budu v létě nosit šaty bez studu.

Moje zkušenost s hubnutím/dietami

Už jsem vyzkoušela snad všechny možné diety, ale žádné nefungovaly. Prodietix jsem našla na internetu a myslím, že by mi keto dieta mohla s mým cílem pomoct.

Sport a záliby

Nejsem aktivní sportovec, ale nějaký pohyb mi dopřává péče o zahradu. Stavíme také dům, což dá celkem zabrat a sebere energii. Jsem také členkou dobrovolných hasičů a jako koníček mě baví ruční práce.

Životní styl

Jím málo, mám ráda sladké, obědy sice máme v práci, takže mám nějaké pravidelné jídlo, ale jsou dost mastné a nezdravé.

Dojmy prvního týdne 

Když jsem rozbalovala balíček, představovala jsem si šaty, do kterých se chci vejít. Už teď se při pohledu do zrcadla cítím rozhodně lépe. Zatím snáším dietu dobře a mám dost energie, i když mám fyzicky velmi náročnou práci. Třetí den mě přepadla velká chuť na sladké, které mám opravdu ráda, to je pro mě asi nejtěžší část výzvy, odolávat chutím na sladké a sklenku vína. Třetí den jsem také zaznamenala úbytek na váze, cítím se jakoby „čistější“ a rozhodně mám víc vyprázdněný žaludek. Mám ráda pravidla, proto pro mě razantní změna jídelníčku nepředstavovala žádný problém a režim se mi daří dodržovat. Nejjednodušší na tom je, že jen sáhnu do krabičky, vytáhnu sáček a jídlo je uvařeno. Partner a děti mě velmi podporují, děti mi vždycky říkají „Mami, dej si pytlíček“. Nerada v jídle experimentuji, tak jsem měla obavy, zda mi to bude chutnat, ale zamilovala jsem si všechny příchutě polévek. Také jím více zeleniny, to jsem dřív nedělala. 

Dojmy druhého týdne

Cítím se dobře a vzhledem k úbytku váhy hodnotím druhý týden úspěšně. Změny jsou viditelné nejen na váze, ale jsem „pohublá“ v obličeji, ramenou a prsou a kalhoty jsou mi volné. Viditelný úspěch v zrcadle je mi velkou motivací. Pravidelně se měřím a vážím, ale dle vašich instrukcí jen 1x za týden, což je ideální, protože při vážení každý den bych pozorovala každé deko a zbytečně byla ve stresu. Takto jsou výsledky markantnější a mám z nich větší radost. Díky dietě jsem si osvojila pravidelnost v jídle a pitný režim. Abych dodržela pravidelnost, vymyslela jsem si trik a polévky si s sebou do práce připravuji ráno do termosky. Překvapilo mě, že je polévka výborná, i když není čerstvě vařená, vůbec to není cítit. Kolegové ochutnávali a nikdo z nich nepoznal, že by byla dietní. S jídly jsem velmi spokojená, v předešlé době jsem vyměňovala nevyhovující jídla a všechno mi bylo vyměněno. Nejraději mám kokosovou tyčinku ke svačině, tou zaháním mlsné chutě, které mi dělá dcera, protože téměř denně peče. Ale je také mou největší oporou a věří mi, že to dokážu. V sobotu večer mi také chybí sklenka suchého vína. Celkově jsem s dietou, se službami, eshopem i vším okolo naprosto spokojená. 

Dojmy třetího týdne

Pohled do zrcadla hodnotím kladně a cítím se dobře, mám stále dost energie i na svou fyzicky náročnou práci. Ze začátku jsem z toho měla obavy, protože při jiných dietách jsem cítila znatelné oslabení. Už v minulosti jsem jeden dietní program Prodietix absolvovala a naučila se dodržovat pitný režim. Tentokrát jsem si opravdu navykla na pravidelnost v jídle a určitě ji budu dodržovat i dál. Trpím onemocněním kůže a některé potraviny bych vůbec jíst neměla, díky úpravě jídelníčku je i stav kůže lepší. Má očekávání se naplnila, dieta je dokonce předčila, protože úbytek váhy je rychlý a viditelný. Z předchozí diety vím, že se nemusím bát ani jojo efektu, protože jsem nepřibrala. Chutě zaháním kokosovou tyčinkou, ale nijak mě netrýzní. Občas bych si dala kynuté ovocné knedlíky a bílé víno. Po skončení diety se odměním šlehačkovým větrníkem a v sobotu večer pravidelnou skleničkou vína. Uvidíme, co na to můj organismus. 

Dojmy čtvrtého týdne

Měsíc s výzvou Prodietix hodnotím kladně, cítím se lépe a už jsem si za odměnu koupila menší kalhoty. Potěšilo mě, že si mé proměny všimla i kolegyně v práci. Určitě budu v novém režimu ještě nějakou dobu pokračovat, do života po dietě si odnesu pravidelnost v jídlech, kterou budu nadále dodržovat. Taky si s určitou pravidelností zavedu dny, kdy budu jíst „pytlíčky“ a hotová keto jídla, která jsou velmi chutná, mám k tomu i jídelníček od vašich výživových poradců. Chybět mi asi bude zpětná vazba výzvy, bylo fajn si nad otázkami zhodnotit každý týden. Nejvíc jsem bojovala s chutěmi na sladké, které mám po příchodu z práce. Těším se, že si „zahřeším“ a dám si o víkendu normální jídlo s rodinou - kynuté ovocné knedlíky s tvarohem a sklenku vína. 

Přijmi výzvu!

Začni hubnout s Prodietix, sdílej průběh hubnutí a získej možnost vyhrát skvělé ceny.

Každý týden losujeme výherce, zároveň můžete vyhrát ve Velkém finále.

CHCI ZAČÍT