Sleva 33% na všechny programy

Mým cílem je zlepšení pohyblivosti!

Cíl: Zhubnout 17 kg

Vybraný program: Dieta „S“ na 12 týdnů

Motivace zhubnout

Mým cílem je zlepšení pohyblivosti. V 17 letech mi byla diagnostikovaná roztroušená skleróza a až do porodu před šesti lety jsem neměla problém s mobilitou. Od té doby „kynu“ a vzhledem k tomu, že to nevyběhám, potřebuji změnit jídelníček.

Moje zkušenost s hubnutím/dietami

Dietu jsem si našla na internetu, když jsem si hledala něco vhodného pro můj zdravotní stav. Žádnou dietu jsem zatím nezkoušela.

Sport a záliby

Sportovat kvůli své nemoci bohužel nemohu. Miluji knihy a hudbu.

Životní styl

Jím celkem málo, ale miluji sladké. Doufám, že mi dieta pomůže najet na správné stravování a mít své tělo více pod kontrolou. Přála bych si se cítit lépe a znovu sama sebou.

 

Dojmy prvního týdne

Když jsem otevřela balík, který mi na začátku přišel, byla jsem překvapená množstvím pytlíčků a začala se těšit na začátek hubnutí. Po prvních dnech se cítím výborně, trochu jsem ze začátku pociťovala hlad a bylo pro mě těžké dodržovat pitný režim. Jsem ráda, že je příprava jídel jednoduchá a rychlá, takže výzva nijak nenarušila můj denní režim. Snídaním jsem naopak začala věnovat více času a dám si je, až když odvedu dcerku do školy. Se změnou jídelníčku a dodržováním plánu nemám nejmenší problém, šla jsem do výzvy proto, abych se sebou něco udělala, a jsem připravená tomu dát čas a prostor. Moji blízcí mě v rozhodnutí jít do výzvy podporují a vnímají to pozitivně. Šestiletá dcera by mi nejradši všechno snědla. S jídly jsem spokojená, nejvíc jsem si pochutnala na čokoládové tyčince s arašídy a karamelem, velmi mi chutná také chléb. Jediné zklamání pro mě byly jahodovo-malinové muffiny, těm jsem nepřišla na chuť. 

Dojmy druhého týdne

Začínám vidět rozdíly, takže svůj druhý týden diety hodnotím velice dobře. Splasklo mi břicho a i číslo na váze je každým dnem přívětivější. Změny, které na sobě vidím, mě velmi motivují vydržet. Na pravidelná jídla a rozestupy jsem si už zvykla, jen ten pitný režim… Jeho dodržování je pro mě na dietě nejtěžší, ale snažím se. Ze začátku jsem měla z diety obavy, ale teď vidím, že byly úplně zbytečné. To bych poradila i ostatním, co se chystají s dietou začít – nebát se, protože dokud to nezkusíte, tak se bojíte zbytečně. Během dvou týdnů jsem se s novým režimem dobře sžila a neměla ani žádnou krizi. Jídla obměňuji Prodietix recepty, oblíbila jsem si ty cuketové, třeba zapečenou cuketu se šťouchanými bramborami nebo cuketové bramboráky, ty jsou výborné. Náhodné chutě na sladké zaženu jakoukoli tyčinkou, všechny jsou výborné, u mě vede čokoládová. Zatím jsem s celým průběhem spokojená. 

Dojmy třetího týdne

Jsem naučená nedávat si příliš velká očekávání, abych nebyla zklamaná, ale naopak mile překvapená. Stejné to je i u diety, která mi moc chutná a ztráta kilogramů je pro mě skvělý bonus. Třetí týden proto hodnotím výborně, tento režim i jídla mi naprosto vyhovují. Cítím se méně unavená a mám i více energie, což je moc příjemné. Chutě překvapivě moc nemívám, chybí mi jen chleba namazaný máslem, ale nejvíc se po dietě těším na zmrzlinu. Překvapivě mi vůbec nechybí káva s mlékem, kterou jsem dřív jinak nepila. Naučila jsem se ji pít s mandlovým mlékem a bez cukru. Z jídel mi chutnají omelety, do kterých si přidávám žampiony a cuketu, to mám moc ráda. Také se vždy těším na čokotyčinku k odpolední svačině. Po dietě budu určitě pokračovat v pitném režimu a jíst hodně zeleniny. 

Dojmy čtvrtého týdne

Díky výzvě jsem zjistila, že změnou stravy se toho dá tolik dokázat. Nejenom zhubnout, ale mít více energie a prostě se cítit celkově lépe. Proto hodnotím tyto 4 týdny nesmírně pozitivně. Necítím se plná, mám dobrou pleť, keto jídla mi moc chutnají. Mám radost, že mě čekají ještě další dva měsíce, i když už ne jen čistě na jídlech Prodietix. Až dietní program dokončím, budou mi nejvíc chybět krémy ke snídani, těch máte krásnou paletu chutí, vždy jsem se na ně ráno těšila. I v budoucnu budu jíst více zeleniny a dodržovat přísun vody. Pitný režim mi dal ze začátku celkem zabrat, než jsem si zvykla, ale teď už ho mám dobře naučený. Jako třešničku na dortu hodnotím výživové poradenství, co Prodietix nabízí, určitě ho i po dietě ráda využiji. 
 

Přijmi výzvu!

Začni hubnout s Prodietix, sdílej průběh hubnutí a získej možnost vyhrát skvělé ceny.

Každý týden losujeme výherce, zároveň můžete vyhrát ve Velkém finále.

CHCI ZAČÍT