Sleva 33% na všechny programy

Chci o sebe začít více pečovat!

Cíl: Zhubnout 8 kg

Vybraný program: Dieta „s“ na 30 dní

Motivace zhubnout

Chci o sebe začít více pečovat a zhubnout pro lepší pocit, vzhled i své zdraví.

Moje zkušenost s hubnutím/dietami

Mám zkušenost s keto dietou Prodietix, doporučila mi ji kdysi kamarádka. Už jsem ji vyzkoušela a vím, že funguje.

Sport a záliby

Pravidelně jednou týdně cvičím jógu, jinak chodím na procházky s pejsky. Ve volném čase se zajímám o marketing, sociální sítě a Instagram.

Životní styl

Mám sedavé zaměstnání, které se podepsalo na mé váze. Chtěla bych se o sebe začít více starat, proto jsem si i sama upravila jídelníček a snažím se jíst zdravěji a pravidelně po 3 hodinách, což mi dřív dělalo docela problém.

Dojmy prvního týdne 

Těšila jsem se, až se do diety vrhnu, a po prvních dnech se cítím výborně a plná energie. Moji blízcí mé rozhodnutí obdivují a často se mě na dietu ptají. Svou cestu sdílím i na sociálních sítích, což mě motivuje ještě víc. Jsem spokojená s rychlou přípravou jídel. S Prodietix už mám zkušenosti, proto jsem si rovnou vybírala to, co mi opravdu chutná. Změna jídelníčku nebyla těžká, na každé jídlo se těším, třeba krémy opravdu miluji. Jediné, na co jsem si musela zvykat, jsou pravidelné odstupy mezi jídly, proto si nastavuji budík, abych nezapomínala. Oproti dřívějšku jím pravidelně, netrpím hladem a přidala jsem více zeleniny. To, co je pro mě na dietě nejtěžší, jsou lákavá jídla okolo, ale pokud má člověk v hlavě jasně nastavené, že chce zhubnout, tak si rychle rozmyslí, zda sáhne po něčem, co mu k tomu nepomůže. 
 

Dojmy druhého týdne

Druhý týden se cítím skvěle, tělo už si zvyklo na pravidelnost a daří se mi dodržovat i pitný režim, se kterým jsem v prvním týdnu bojovala. Změny mě motivují, váha ukazuje méně a i přes boky a stehna mi šly centimetry dolů. Postupné výsledky jsou mým velkým hnacím motorem. Vidím, že dieta funguje a mohu díky ní dosáhnout své vysněné postavy. Jsem už ve 2. fázi, takže si jedno jídlo mohu připravovat sama z povolených potravin. To si vážně užívám, recepty mě baví a nemám pocit, že bych jedla pořád to samé jednotvárné jídlo. Vše podle nich výborně chutná a je to po prvním týdnu doslova výbuch chutí. Zamilovala jsem si mugcake, omeletovou smaženici a avokádové guacamole. Když mám chuť na sladké, tak sáhnu po vaflových sušenkách, ty miluji jako svačinu k čaji nebo kávě. A když mám pocit hladu, tak přikusuji povolenou zeleninu, to mi hodně pomáhá. Jediné krize zažívám, když vidím rodinu mlsat nezdravé jídlo, které mi chutná. Odolat je těžké, ale pokud má člověk vše v hlavě době nastavené, tak se zlanařit nenechá. Dělám to pro sebe, abych se cítila dobře, takže nebudu podvádět sama sebe nevhodným jídlem. To bych poradila každému, kdo s dietou teprve začíná – mějte pevnou vůli a vydržte, výsledky se dostaví.

Dojmy třetího týdne

Třetí týden hodnotím výborně, cítím se skvěle, výsledky jsou už vidět. Cítím se mnohem lehčí a pohyb už mi nečiní takové potíže jako dřív. Jsem i víc motivovaná, cvičím každý den, přidala jsem posilovací cviky a snažím se chodit ven na procházky. Do diety jsem šla s očekáváním zhubnout, aby mě to namotivovalo se starat o své tělo. Nejsem příliš vytrvalá, proto je pro mě program Prodietix top, protože výsledky jsou vidět ihned. Mám radost, že má proměna inspirovala i několik kamarádek, které si už Prodietix dietu také objednaly. Dieta mě naučila jíst pravidelně a hlavně rozlišovat mezi hladem a nudou. Do budoucna bych ráda co nejvíce omezovala sacharidy, do běžného jídelníčku přidala více zeleniny a celkově se budu snažit režim udržovat. Překvapivě mi vůbec nechybí sladké, občas mám chuť na brambůrky, ale místo nich si dám raději osolenou zeleninu. Je to zdravější a zbytečně se mi neukládají tuky. 

Dojmy čtvrtého týdne

Měsíční výzvu hodnotím na výbornou. Nebylo to vůbec náročné a všechna jídla mi chutnala. Zlepšil se mi vztah k sobě samé – jsem se sebou spokojená a své tělo miluju. Nejtěžší byl začátek, když se člověk přestane cpát různými nesmysly z nudy, po kterých se pěkně přibírá, ale prostě chutnají. Naštěstí Prodietix výrobky jsou chuťově dobré a jde jen o zvyk. Po první fázi jsou vidět výborné výsledky a to člověka motivuje v setrvání. Nejvíc mi bude chybět jistota toho, že jím vše tak, abych nepřibírala. Stoprocentně si některé produkty koupím znovu, abych měla po ruce vždy dobré a vyvážené jídlo. Určitě to budou vaflové oplatky a tyčinky. Nadále budu dodržovat pravidelnost mezi jídly a pitný režim, nebudu jíst žádné zbytečnosti z nudy. Určitě si nechám zaslat jídelníček od vašich výživových poradců a budu se ho držet, nechci kila nabírat zpět, naopak si budu váhu udržovat. 

 

Přijmi výzvu!

Začni hubnout s Prodietix, sdílej průběh hubnutí a získej možnost vyhrát skvělé ceny.

Každý týden losujeme výherce, zároveň můžete vyhrát ve Velkém finále.

CHCI ZAČÍT