Sleva 33% na všechny programy

Chci mít pevné zdraví!

 

Cíl: Zhubnout 7 kg

Vybraný program: Dieta „M“ na 6 týdnů

Motivace zhubnout

Na prvním místě je pro mě mé zdraví. Chci mít ze sebe dobrý pocit, nestydět se za své tělo a za to, jak vypadám. Mám celkem náročnou práci, při které pomáhám lidem a která přímo dopadá na mojí duševní i tělesnou pohodu. Nechci to nechat zajít dál, protože vím, že jakmile zhubnu svůj cíl, budu mít více energie a budu se cítit celkově lépe, což se odrazí ve všech oblastech mého života.

Moje zkušenost s hubnutím/dietami

Už kdysi mi dietu Prodietix doporučili kolegové z práce, hned jsem ji vyzkoušel a koupil si Prodietix M na 6 týdnů. Výsledky byly úžasné, ale bohužel jsem ji musel kvůli zahraniční stáži přerušit. Teď ji chci opravdu dotáhnout do konce.

Sport a záliby

Nejsem aktivní sportovec. Baví mě pomáhat lidem, rád čtu a zajímám se o kulturu.

Životní styl

Stravuji se nepravidelně a nezdravě, neřeším to. Bohužel se to odrazilo na tom, jak vypadám a jak se ve svém těle cítím.

Dojmy prvního týdne

Po prvních dnech se cítím velmi dobře, po ránu si připadám lehčí, zhubl jsem už 3 kila a nemám bolesti břicha, které mě dřív po jídle trápily. Denní režim se mi změnil radikálně k lepšímu, konečně jím pravidelně a nejím těsně před spaním, to byl můj největší problém, který se odrážel i na kvalitě spánku. Jídelníček a pravidla diety mi nedělá problém dodržovat, je to snadné a vše dodržuji poctivě na 100 %. Nejvíc mě překvapilo, že i když jím menší porce, tak nemám hlad. Jídla mi chutnají, z toho jsem měl na začátku obavy. Nejvíc mi chutnají tyčinky, krémy a těstoviny. Zkoušel jsem si připravit i zálivku na salát podle doporučených receptů. Přítelkyně je mi velkou oporou. Dieta se jí tak zalíbila, že si dokonce koupila od Prodietix svou a jedeme v tom teď spolu.

Dojmy druhého týdne

Druhý týden byl skvělý, vše se mi hezky zautomatizovalo. Vidím, že jsem před dietou jedl opravdu špatně, jídla jsem přeskakoval a doháněl večer. Za dva týdny jsem se naučil snídat, obědvat a nejíst na noc. Změny na těle pozoruji velké a dobré výsledky už po 14 dnech mě motivují vydržet. Celkově jsem překvapený, že pro mě dieta není těžká, daří se mi dodržovat pravidelnost, pitný režim, a protože si připravuji i zálivky na zeleninu, tak i doporučenou denní dávku oleje. Z receptů na webu jsem vyzkoušel také brokolicové karbanátky. Celkově jsem do jídelníčku oproti mému předešlému stravování zařadil mnohem více zeleniny. Pro ty, kdo mají chutě nebo pocity hladu, doporučuji povolenou zeleninu neomezovat, opravdu to pomáhá. Na sladké chutě jsou zase výborné keto tyčinky, ty jsem si oblíbil všechny. Jediná krize byla „keto horečka“, asi dva dny jsem byl unavený, ale dalo se to zvládnout bez obtíží.

Dojmy třetího týdne

Třetí týden byl pro mě zábavný, zařadil jsem do jídelníčku maso a více zeleniny a k mému překvapení jsem ještě víc zhubnul, dokonce jsem se dostal pod svůj vysněný cíl, takže naprostá spokojenost. Zcela mě přestalo bolet břicho, což byl jeden z důvodů, proč jsem se pro dietu rozhodl. Energie mám také dostatek, zelenina dělá zázraky. Inspiroval jsem svou přítelkyni, která drží dietu se mnou. Také jsem se začal více pohybovat, denně ujdu 5 kilometrů a cvičím se svou váhou. Překvapivě mě vůbec nehoní mlsná, myslím, že sladké Prodietix tyčinky a koktejly mi vše vynahrazují. Jediné, co mi trochu chybí, je máslo a cibule jako základ při vaření. Jinak jsem si oblíbil cuketu, květák a fazolky, vše buď pečené nebo osmahnuté na olivovém oleji. Dieta mě naučila snídat a nejíst na noc, to si odnesu i do normálního života, až výzva skončí. 

Dojmy čtvrtého týdne

Možná mi to nebudete věřit, ale nic mi během diety nedělalo problém, celý program mi dokonale sedl. Hodně jsem zhubnul a velmi se mi změnilo vnímání a vztah k mému tělu. Při pohledu do zrcadla se za sebe přestávám stydět, lépe se mi cvičí s vlastní váhou, uplynulé čtyři týdny pro mě byly parádní životní změnou. Jsem vděčný za to, že jsem se naučil pravidelnému režimu v jídle, který plánuji dodržovat i do budoucna. Do dietního programu bych šel rozhodně znovu, bylo to pro mě příjemné. Dieta sama o sobě člověka hodně naučí a měl jsem měsíc na to, abych si nastudovat dostatek informací ohledně správného jídla a udržení váhy. Co se keto jídel týče, byla celkově pestrá a chutná, občas mi chyběl chleba a ovoce. Co mi naopak nebude chybět je shaker, zato sladké proteinové tyčinky Prodietix mám v plánu si objednat i po dietě, jsou skvělou svačinou. 

Přijmi výzvu!

Začni hubnout s Prodietix, sdílej průběh hubnutí a získej možnost vyhrát skvělé ceny.

Každý týden losujeme výherce, zároveň můžete vyhrát ve Velkém finále.

CHCI ZAČÍT